Kurumsal

Kurumsal

Kuruculuğu Hasan Aydemir tarafından üstlenilen firmamız, 1970 yılından itibaren inşaat sektörünün temel yapı taşlarını adım adım oturtmuş, 1994 yılında oğulları İbrahim ve Ahmet Aydemir’in de desteğiyle Ordu ilinin Fatsa ilçesinde ‘‘ Özaydemir İnşaat ’’ ismini almıştır. Bu sektördeki ilerleyişini gerek inşaat malzemeleri alım satımı gerek devlet kurum ihaleleri ve bina yapım işleriyle, ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek devam ettirmiştir.

Şu an Ahmet Aydemir yönetiminde ilerleyen firmamız her türlü inşaat malzemeleri temini ve çeşitli inşaat projelerinde yer alarak, her türlü ihtiyaca daha iyi hizmet vermeye devam edecektir..

MİSYON
Sektörünü iyi tanıyan, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda gelişmiş teknolojiyi kullanan, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve alternatif öneriler sunan, geniş ürün yelpazesi ile toplumun her kesimine hızlı, yalın ve etkin bir şekilde hitap eden, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak verimlilik ile faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kuruluş olmaktır.

VİZYON
İstikrar içerisinde büyüyen, rekabet gücüne sahip, girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızda, yöneldiğimiz her alanda sürdürülebilir değerler katmak, beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak, modern üretim sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek üretim kapasitesini zirveye taşımak.